Loading ...

Porady i Często zadawane pytania

Poniżej znajdują się pytania, które często zadają klienci, pierwsze pytanie jest najczęstsze

Sposoby na Uniknięcie Kosztownego Odzyskiwania Danych

Rób coroczne kopie zapasowe Swoich plików aby uniknąć potrzeby odzyskania danych. Wiele początkujących i indywidualnych firm traci swoje pliki na skutek awarii dysku twardego. Te pliki to między innymi zdjęcia…

WIĘCEJ

Najlepsze Oprogramowanie Antywirusowe dla Komputera Mac & Windows- Perspektywa IT specjalisty

Najlepsze oprogramowanie antywirusowe zdaniem eksperta. Przetestowaliśmy & porównaliśmy najlepsze antywirusy dla PC & Mac

WIĘCEJ

Metody na Odzyskiwanie Danych z Dysków Twardych

Jakie są metody na odzyskiwanie plików? Eksperci do spraw komputerowych wypisali wiele dostępnych metod jak odzyskać utracone dane, o których dowiesz się czytając dalszą część tego artykułu.

WIĘCEJ

Objawy, które mogą świadczyć o zainfekowaniu komputera wirusem, obejmują.

Czy podejrzewasz, że Twój komputer może być zainfekowany wirusem? Poznaj objawy, które mogą na to wskazywać. Skuteczne rozwiązanie i usługi komputerowe dostępne dla Ciebie.

WIĘCEJ

Często Zadawane Pytania

Jak długo potrwa naprawa/serwis?

Większość usterek naprawiamy w ciągu 2-3 dni, oferujemy również priorytetowy serwis 24h (w zależności od dostępności części w razie potrzeby). Jeśli musimy zamówić części, zazwyczaj możemy je otrzymać z dostawą następnego dnia. Zdajemy sobie sprawę, jak trudne może być życie bez komputera i zawsze będziemy starać się, aby wrócił do Ciebie tak szybko, jak to możliwe.

Ile będzie mnie kosztować naprawa?

Zawsze zaoferujemy Ci stałą cenę za naprawę, na przykład jeśli ekran w Twoim laptopie wymaga wymiany, podamy Ci całkowitą cenę za pracę przed jej rozpoczęciem. W przypadku, gdy musimy najpierw zdiagnozować usterkę, pobieramy opłatę w wysokości 30 GBP za robociznę, która jest uchylona, ​​jeśli przystąpisz do naprawy. Nie chcemy, abyś miał jakieś nieprzyjemne niespodzianki; chcemy, abyś dokładnie wiedział, ile będzie kosztować naprawa, zanim zakończymy pracę.

Dlaczego miałbym was wybrać, skoro mógłbym pójść do sklepu dużej marki, takiego jak PC World?

Oferowanie usług osobistych jest na szczycie naszej listy; porozmawiasz bezpośrednio z osobą pracującą na Twoim komputerze, aby szczegółowo wyjaśnić sytuację. Szybko realizujemy naprawy, nie wysyłamy niczego do centrów serwisowych i nie wyceniamy naprawy na 5+ dni. Nie pobieramy żadnych kosztów z góry, płacisz za pracę dopiero po jej zakończeniu i kiedy jesteś z niej zadowolony.

Czy można wymienić pęknięte/uszkodzone ekrany laptopów?

Oczywiście cały czas naprawiamy ekrany laptopów i jest to znacznie tańsze niż kupno nowego laptopa. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szybką wycenę, mamy większość ekranów do laptopów w magazynie i zwykle możemy wymienić ekran tego samego dnia

Martwię się o swoje dane, czy to bezpieczne?

Zawsze będziemy dbać o Twoje dane. Przestrzegamy ustawy o ochronie danych, a wszelkie posiadane przez nas dane są ściśle poufne. Podejmujemy się pracy dla wielu lokalnych firm, w tym prawników i sklepów przy głównych ulicach handlowych, i rozumiemy, jak ważne są dane osobowe. Wszelkie przechowywane dane klientów są zawsze chronione hasłem iw zaszyfrowanym formacie. Zawsze doradzamy, jeśli to możliwe, wykonanie kopii zapasowej wszelkich danych na komputerze przed podjęciem jakichkolwiek prac, aw razie potrzeby możemy omówić z Tobą wszelkie opcje tworzenia kopii zapasowych.

Newsletter signup

  Book an Engineer

  Collection Day

  Computer / Laptop

  Brand

  Operating System

  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Make an Appointment